Uygulamalar

Genel Proses Mühendisliği

Genel Proses Mühendisliği için KSB Ürünleri

KSB ürünleri proses mühendisliği alanında endüstriyel uygulama ve prosesler için çok farklı gereksinimleri karşılamaktadır. Müşterilerimize en zorlu uygulamalar için yüksek kaliteye sahip pompa ve vanalar sunmaktayız. Endüstriyel yerinde temizleme (CIP), baca gazı desülfürizasyonu, proses suyu şartlandırma veya soğutma suyu sirkülasyonu - Hangi endüstriyel uygulama olursa olsun, KSB ürünleri verimli, kaliteli ve emre amadeliği yüksek bir işletme sunar. 

Sunduğumuz pompa ve vanalar aşağıdaki uygulamalar için verimli bir işletme sunar:

  • Endüstriyel soğutma devreleri
  • Proses suyu arıtma 
  • Baca gazı desülfürizasyonu
  • Yerinde temizlik (CIP) uygulaması

Çok yüksek sıcaklık ve korozif akışkanlar bile KSB'nin üstün kaliteye sahip pompa ve vanalarına zarar veremez. Uygulama ne olursa olsun, müşterilerimize sunacağımız kalteli ve verimli ürünlerin olduğu çok geniş bir ürün gamına sahibiz. KSB verimli çözümlere odaklanan mühendislik yaklaşımı ve gelişmiş otomasyon ürünleri ile proses mühendisliğinde standartları belirlemektedir.

KSB’nin portföyünde standart pompalardan tasarlanmış özel ürünlere kadar birçok farklı ürün vardır. Ürün serisi, Nikkiso-KSB GmbH’nin motorlu salmastrasız pompalarıyla desteklenmektedir. KSB, otomasyon ürünleriyle destekli, enerji tasarrufu sağlayan çözümler sunmaya gayret etmektedir.